У Києві в день пам’яті жертв депортації зі свічок буде викладена карта Криму

У Києві в день пам’яті жертв депортації зі свічок буде викладена карта Криму

У Києві відбудеться меморіальна акція «Запали вогник на шляху повернення», яка присвячена вшануванню пам’яті жертв депортації кримськотатарського народу 18 травня 1944 року.

В історичноу серці Києва, на Старокиївській горі, перед Національним музеєм історії України зі свічок буде викладена мапа Криму, батьківщини кримських татарів, яка зараз знову для багатьох із них стала недосяжною мрією.

Перед акцією, з 19:00 в музеї відбудеться Вечір-дискусія до Дня пам'яті жертв депортації кримських татар «Кримські татари та українці. Пліч-о-пліч у боротьбі за право на Батьківщину», вхід на яку теж вільний.

Ці акції відбуваються в межах цілої низки заходів у Національному музеї історії України до Дня пам'яті жертв депортації кримських татарів. До кінця тижня планується програвання гімну кримських татар із зовнішніх музейних динаміків, вивішування кримськотатарських прапорів, поширення кримськотатарської символіки, показ у музеї нового документального фільму "Мустафа" о 13:00 та 16:00 щодня, починаючи з вівторка.

Коли: 17 травня о 21.00
Де: вулиця Володимирська,  2