Бізнес допоможе студентам фінансувати ВУЗи

Бізнес допоможе студентам фінансувати ВУЗи

У Києві незабаром стартує новий проект для допомоги українським ВНЗ «Unihelp». Освітні заклади та бізнес співпрацюватимуть для досягнення однієї цілі – підтримка студентських проектів та закупівля необхідного обладнання для вузів. Для цього створили яскравий та простий у користуванні сайт.

- Unihelp - некомерційний проект, що допоможе українським ВНЗ стати сучаснішими. Студенти зможуть знайти фінансову підтримку для розвитку свого ВНЗ. Як бізнес, так і звичайний українець може відгукнутися на потреби студентства та допомогти, - кажуть автори.

В університетах часто виникають проблеми з нестачею обладнання чи грошима для сучасних учнівських подвигів. Тепер, будь-який студент чи викладач може заповнити заявку на сайті, яку надалі, представник бізнесу чи меценат, обирає зі списку проектів і пропонує свою допомогу.

- Ми виступаємо гарантом правильного проведення угоди. Компанія є провідником або «клеєм» між сторонами, - пишуть засновники проекту.

Після виповнення угоди, студенти отримують все необхідне для підвищення рівня якісного навчання, а бізнесмени – рекламу та імідж успішної соціально-активної компанії. Адже, сайт постійно оголошуватиме вдалі профінансовані проекти.

Автори «Unihelp» розповідають, що для прозорості закупівель, гроші планують не видавати «на руки» учням або викладачам. Якщо, на сайті з’являться запити на закуплю якихось речей, то представники бізнесу самі купують необхідне і передають замовнику.

Нагадаємо, що "Розумна корова" створила безкоштовні онлайн курси про культуру.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram!