Біля метро Лівобережна повністю відновили рух і повернули тролейбуси

Біля метро Лівобережна повністю відновили рух і повернули тролейбуси

Після пісенного конкурсу Євробачення ритм міста повертається у звичний ритм життя. Так відновлено рух транспорту по вулиці Митрополита Андрія Шептицького. Про це повідомили в Центрі вдосконалення організації та безпеки дорожнього руху КП "Київдорсервіс".

- По завершенню фінальної частини пісенного конкурсу "Євробачення-2017" співробітники Центру вдосконалення організації та безпеки дорожнього руху КП "Київдорсервіс" демонтували огородження по вулиці Митрополита Андрія Шептицького та відновили рух в повному обсязі, - зазначили в організації.

Крім того, з  9:00 15 травня відновлено рух автобусів маршрутів № 46 і № 70 за власними схемами руху.

Нагадуємо, що на час проведення пісенного конкурсу «Євробачення» автобуси зазначених маршрутів курсували без заїзду до ст. м. «Лівобережна».

Нагадаємо, в рамках організації заходів "Євробачення-2017" було обмежено рух до однієї смуги по вулиці Митрополита Андрія Шептицького в напрямку Русанівки, а також обмежувався рух на заїзді та з'їзді з Броварського проспекту на цю ділянку.

В рамках підготовки до проведення заходів "Євробачення-2017" співробітниками КП "Київдорсервіс" було збудовано три нових світлофорних об'єкти, які працюють в штатному режимі.

Нагадаємо,  на Хрещатику та Прорізній рух  транспорту обмежено до18 травня.