Як рятувальники Києва запобігли пожежі на Євробаченні

Як рятувальники Києва запобігли пожежі на Євробаченні

Рятувальники ДСНС успішно впоралися із покладеними на них завданнями, щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки під час підготовки та проведення Євробачення. Про це йдеться у повідомленні прес-служби у мережі Facebook.

Сам конкурс пройшов на безпечному рівні, без всіляких провокацій та надзвичайних ситуацій, адже мало хто знає, що за лаштунками пісенного конкурсу було проведено колосальну роботу тими, хто оберігав спокій мешканців та гостей міста під час підготовки та проведення «Євробачення». Cеред них були і рятувальники ДСНС України.

- Пісенний конкурс «Євробачення» пройшов на безпечному Європейському рівні. Україна показала Європейській спільноті свою відкритість та гостинність, а також готовність до співпраці на шляху своєї євроінтеграції, - зазначив начальник Головного управління ДСНС України у м. Києві Андрій Ватолін.

Щодня, починаючи із 28 квітня на посилений варіант несення служби заступало на чергування близько 530 рятувальників та понад 120 одиниць техніки ДСНС, з яких 126 чоловік особового складу та 18 одиниць техніки цілодобово забезпечували посилений моніторинг стану пожежної та техногенної безпеки об’єктів проведення пісенного конкурсу.

Окрім чергових відділень рятувальників, які чергували на спеціальній та пожежно-рятувальній техніці, на об’єктах проведення «Євробачення» організовувалася робота піших патрулів. У кожного патруля, який складався із двох рятувальників, був свій визначений маршрут, під час обходів вони постійно нагадували персоналу та працівникам об’єктів про необхідність дотримання правил пожежної безпеки, правил використання вогнегасників, а також звертали увагу на шляхи евакуації, аби вони не були захаращеними. У разі необхідності, кожен із патрулів був забезпечений вогнегасником та кошмою, аби у разі можливого виникнення пожежі, можна було своєчасно її вчасно виявити, ліквідувати та запобігти розповсюдженню.

Нагадаємо, хто буде звітувати про використання коштів на підготовку Євробачення.