Під Адміністрацією Президента замайорів прапор ЄС

Під Адміністрацією Президента замайорів прапор ЄС

У День Європи під Адміністрацією президента поряд із українськими стягами замайоріли прапори ЄС. Про це повідомляє сайт 5 каналу.

Петро Порошенко наголосив, що Україна – це єдина держава, яка не входить до складу Європейського Союзу, але на офіційному рівні святкує День Європи. Урочистості відбувалися під гімн Європи.

Глава держави зазначив, що Україна відстоює всій вибір на двох фронтах. Перший – дипломатичний та культурний, як конкурс Євробачення, завдяки якому десятки тисяч європейців познайомилися з Україною. Другий – той, що відбувається на сході України, де українські військові захищають кордони країни від російської агресії.

Президент наголосив, що за свій вибір українці змушені платити високу ціну. Петро Порошенко з сумом нагадав про вчорашній жорстокий обстріл проросійськими бойовиками мирного населення Авдіївки.

- На жаль, це та ціна, яку сьогодні платить український народ за російську агресію, за наше прагнення і бажання бути вільними, - зазначив Петро Порошенко.

Однак, переконаний глава держави, тисячі гостей Євробачення, які приїхали до нас з усіх куточків ЄС, побачили справжню, фантастичну Україну, європейських українців, а тому - стануть на підтримку наших проєвропейських прагнень.

Нагадаємо, що на Софійській площі відкрили святкування Дня Європи.

Кличко привітав і подякував волонтерам Євробачення та станцював з ними фан-ап. pic.twitter.com/TACKyNxJEs

— Oksana Zinovieva (@zin0ksana) 14 мая 2017 г.