Кличко прийшов на фінал Євробачення і поділився враженнями

Кличко прийшов на фінал Євробачення і поділився враженнями

Мер столиці Віталій Кличко сподівається, що всі учасники та гості Євробачення, які відвідали Київ і сподіваємося, що вони повернуться сюди знову. Про це він  заявив під час прес-конференції в МВЦ перед початком фіналу Євробачення, повідомили в прес-службі мера.

- Київ щасливий, що став цього року музичною столицею Європи. Наше місто вже вдруге приймає Євробачення і для нас це важливо і хвилююче. Я вдячний всім учасникам, всім гостям, хто завітав в українську столицю. І хоч було чимало різної і неправдивої інформації і інсинуацій, але сподіваюся, всі, хто приїхав до Києва, не пожалкували про це, - наголосив Кличко.

За словами мера, на конкурс до Києва приїхало близько 20 тисяч іноземних гостей, серед яких учасники та члени офіційних делегацій. Крім того, понад 40 тисяч українських туристів прибуло в столицю на заходи конкурсу. На всі шоу Євробачення продали близько 60 тисяч квитків. Євровілидж - головну фан-зону - за ці дні відвідало близько 350 тисяч людей.

- Ми розуміємо, що безпека під час таких масових заходів - головне. Правопорядок у Києві під час конкурсу забезпечують понад 10 тисяч правоохоронців. 3,5 тисячі- тут, в районі проведення фіналу сьогодні, - зауважив міський голова.

Віталій Кличко підкреслив, що Євробачення -2017 увійде в історію як конкурсу.

-У Києві була найдовша червона доріжка - 265 метрів. Найбільший Євровілидж. Він, до речі, якраз під вікнами мерії на Хрещатику. І я всі ці дні був змушений слухати музику, - пожартував Кличко. - Також вперше в історії Євробачення в прямому ефірі, під час напівфіналу одна з учасниць – співачка з Македонії - отримала пропозицію руки і серця. Такого ще не було!, - зазначив мер.

- Я сподіваюся, що сьогоднішній фінал принесе всім незабутні позитивні емоції. А всі, хто відвідав Київ повернуться сюди знову. З близькими, з друзями. І розповідатимуть вдома яке гарне і гостинне наше місто, яка дружня країна – Україна, - підкреслив Кличко.

Мер наголосив, що на Євробаченні для Києва активне і цікаве життя не закінчується, адже попереду - День міста.

- Ми до цього відкриємо велотрек. Який буде одним з найкращих в Європі. Парк "Наталка" - дуже гарну зону відпочинку на березі Дніпра. І буде ще багато цікавого, на що варто подивитися! Бо Київ- європейська столиця, якій є чим вражати і радувати. І гостей ми чекаємо завжди! - підкреслив Віталій Кличко.