Кличко чекає на фінал Євробачення і ділиться промо-роликом столиці [відео]

Кличко чекає на фінал Євробачення і ділиться промо-роликом столиці [відео]

Кілька годин залишаються до старту головного пісенного конкурсу Євробачення.  Водночас, столиця уже тиждень живе цим святом. Київський міський голова Віталій Кличко запевнив, що місто і надалі залишиться відкритим і гостинним для гостей, і, водночас, ставатиме зручнішим і затишнім для киян. На своїй сторінці у мережі Фейсбук мер поділився чудовим промо-роликом.

- Друзі! З нетерпінням очікуємо фіналу Eurovision Song Contest, яке цього року приймає Україна, наша столиця. І я радий, що багатьом гостям сподобався Київ, його люди. Всі відзначають, яке гарне і гостинне наше місто. А ми і надалі робитимемо його ще кращим!, - зазначив Віталій Кличко.

Віталій Кличко наголосив, що столична влада виконала всі вимоги організаторів Євробачення щодо підготовки міста до пісенного конкурсу. Зокрема, здійснено благоустрій території біля МВЦ, відремонтовані дороги навколо та станція метро "Лівобережна", облаштовані фан-зони тощо.

- Ми на 100 відсотків виконали всі взяті зобов'язання, - наголосив він. 

Київський міський голова додав, що було багато скепсису та зауважень відносно того чи встигне Київ належним чином підготуватися до конкурсу, однак вся ця критика лунала до завершення всіх робіт. 

Водночас, додав він, перед столичною владою стоїть завдання  втілити необхідні зміни в усьому місті. Він наголосив, що Україна є європейською країною, Київ - європейським містом і тому важливо впровадити європейські стандарти життя.

-Це те чого чекають від нас кияни. І наше завдання - зробити з Києва по-справжньому комфортне місто для життя киян та тих, хто приїжджатиме до нас, - сказав Віталій Кличко. 

Нагадаємо, у фіналі виступлять 26 країн: по 10 півфіналістів, країни "Великої п'ятірки" (Німеччина, Франція, Італія, Іспанія і Великобританія) і Україна як приймаюча країна. Завдяки перемозі Джамали в 2016 році в Стокгольмі, Україна вдруге в історії своєї участі отримала право на його проведення. 

Офіційні заходи Євробачення-2017: Ви ще встигнете це побачити