Як не зіпсувати ноги взуттям на підборах

Як не зіпсувати ноги взуттям на підборах

Жінка завжди хоче виглядати привабливо. Тому, якщо чоловік при виборі взуття, насамперед, вибирає зручні моделі, то справжня леді вибирає красиве, хоча й часто некомфортне взуття на високих підборах. Третина представниць прекрасної статі може носити взуття, яке не підходить їм за розміром, але сподобалося зовні. Жінка на високих підборах виглядає більш елегантною та стрункою. Тіло має більш гармонійні та досконалі пропорції, але це не означає, що носінням взуття на високих підборах слід зловживати. Про це пише сайт ЖивиАктивно.

У жінки, яка ходить постійно в такому взутті, збільшується навантаження на спину; може, навіть, відбуватися зміщення хреців та внутрішніх органів. Тому юним дівчаткам краще не взувати взуття на високих підборах, поки скелет повністю не сформувався. Також останні наукові дослідження підтверджують зв’язок між безпліддям і постійним носінням високих підборів. 


Поради:

1. Найкраще протягом дня чергувати взуття на високих підборах з більш комфортними. Наприклад, на роботу ви йдете чи їдете у більш зручному взутті, в офісі перевдягаєте взуття на середньому підборі (для цього на роботі можете залишати одну або дві пари туфельок), а вдома одягаєте найзручніше взуття. А якщо ви ввечері йдете на вечірку, то можна вибрати взуття з найвищими підборами. 
2.Найкраще ходити на пошуки нової пари взуття у другій половині дня, коли ваші ноги вже трохи змучені і набряклі. 
3.Не забувайте давати вашим ніжкам відпочити. Коли нікого немає, можете повалятися на дивані, поставивши ноги на бильце дивану чи на подушку, щоб дати крові відтекти від ніг. 
4. Корисно приймати контрастні ванночки для ніг. Ніжки дуже люблять, коли ходять босоніж по гальці чи по траві. 

Нагадаємо, чому не можна їсти суші.