50 відтінків київських водіїв на одному сайті

50 відтінків київських водіїв на одному сайті

У Києві створили новий креативний спецпроект «Автопортрети», де можна побачити класифікацію водіїв столиці. Його розробив сайт PLATFORMA спільно з компанією Socar. Тож, хто ті незрозумілі люди, що сидять у своїх авто у сусідній смузі, можна детально роздивитись на яскравому сайті.

-  Блогери на велосипедах, супержінки, всемогутні водії українських маршруток та свіженькі випускники автошкіл – ми щодня зустрічаємо їх у місті, на заправці чи трасі, - пишуть автори сайту.

На столичних дорогах сьогодні вже можна побачити все. Давайте поглянемо на тих, хто вже стали корінними мешканцями київських «напівасфальтованих» джунглів.

  • Першим і нездоланним «бійцем» столичних доріг, з упевненістю, можна назвати Смарт-леді.

«Незважаючи на свою тендітну статуру та скромні розміри авто, на дорозі ця мила жінка на «Смарті» – мов десантник на бойовому завданні».

  Побачивши стильну жіночку у червоному маленькому авто, усі вже машинально починають роз’їжджатись у різні сторони. Адже, саме її, не зупинять ні затори, ні Перша світова на шляху до ранкової філіжанки кави або підписання бізнес-угоди.

  • По-друге, напевно кожному хоч раз у житті траплялось зустріти Таксиста-Енциклопедиста.

«Він вражає пасажирів енциклопедичними знаннями та начитаністю, але має маленьку слабкість – непереборну жагу до спілкування. Вимкнути цей радіосупровід неможливо, тому лишається переключити діджея на цікаву тему».

 Якщо ви поспішаєте на роботу або до бару, і до вас на виклик приїхав саме такий чоловік, вважайте, що півділа вже зроблено. Адже, такий прихильник своєї професії, знає кожну вуличку, проспект та стежку не вмикаючи Інтернет. Довезе за 10 хвилин у будь-який кінець міста, та ще й може розказати все то про українських політиків, то легенди про створення людства.

  • Третє місце може спокійно зайняти водій маршрутки чи Багаторукий Шива.

«Він встигає крутити кермо, видавати здачу дрібними купюрами, розмовляти по телефону, пити каву з маленького паперового стаканчика та вести філософський діалог з незадоволеними пасажирами, які вже тричі кричали: На наступній!».

 Його не хвилюють інші машини, тільки кінцева зупинка. Його не хвилюють викрики пасажирів, адже йому посигналив інший водій «Богдана», з яким треба ще й перекинутись парою слів через 4 смуги дороги. Як ми виживаємо, роз’їжджаючи в такому транспорті – відповіді немає. Можливо все ж таки допомагає та нереальна кількість іконок, що займає половину лобового скла?

Весь список таких супер-людей, яких ми бачимо на київських дорогах, можна переглянути на сайті. 

Нагадаємо, що у Києві з’явиться сенсорне освітлення 29 пішохідних переходів.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook!