Сутички націоналістів з правоохоронцями під МВС [фото, відео]

Сутички націоналістів з правоохоронцями під МВС [фото, відео]

Під МВС відбувся мітинг: «Свобода», «Правий Сектор», ОУН та інші праві. Люди обурені затриманням активістів 9 травня та блокуванням офісу ОУН. Дехто каже навіть, що офіс ОУН було пограбовано.  Активісти тримають плакати: «Авакова у відставку». Деякі з них ведуть себе занадто активно, заважають  роботі журналістів, стрибають перед камерами. Люди вважають, що мають право на громадську непокору, адже не хочуть жити у поліцейській державі, та обурюються, що перед початком акції поліцейські їх обшукували.  
   Речник МВС Артем Шевченко натомість закликає їх не забувати, що в нашій країні йде війна. А також пригадує трагічні події серпня 2015 року під Верховною Радою, коли 4 нацгвардійців, які стояли в очепленні парламенту, а кілька десятків отримали поранення через вибух гранати, яку приніс один з активістів.
   Народний депутат Ігор Луценко обурюється, що 9 травня його поліція, яка була разом з тітушками (слова нардепа) не пустила його з національним прапором до Монументу Слави. 


    Микола Коханівський, командир батальйону ОУН, відомий організацією провокаційних акцій на кшталт погрому офісу Ахметова, який пізніше виявився звичайним салоном краси, і на сьогоднішній акції закликав діяти рішуче та йти до Авакова, якщо він не виходить до активістів. Проте після словесної перепалки та незначної сутички з правоохоронцями, які оточили будівлю МВС, активісти відмовилися від своїх намірів. 

Нагадаємо, під час заходів 9 травня у столиці затримано 25 осіб [відео].