Німецькі експерти оцінили організацію «Євробачення»

Німецькі експерти оцінили організацію «Євробачення»

Як зазначають dw.com, фахівці опитали німецьких експертів про їхні враження від Києва та організації конкурсу, а також щодо можливих санкцій.

Для Ірвінґа Вольтера найбільшим враженням на "Євробаченні-2017" стала гостинність киян.

- Думаю, що для українців конкурс - важлива подія. Я зустрічав багато людей, які говорили мені, що дуже радіють "Євробаченню". Про підготовку до нього ми чули багато чого негативного. Однак усі сумніви розвіялись. Так, багато чого робиться в останній момент. Але все це компенсується доброю волею та щирістю людей, - зазначив Вольтер.

Його колега Ян Феддерсен назвав "певну хаотичність" типовою рисою організації конкурсу в Києві. Вона була  властива й "Євробаченню-2005".

Відносно санкцій, організатори конкурсу зазначають, що по закінченню будуть запроваджені обмеження як для України, так і для Росії.

Адже Київ не дозволив приїхати на конкурс Юлії Самойловій, а Росія відмовилась не тільки від участі, а й від трансляції "Євробачення", додає й інший експерт Ян Феддерсен. Тим не менш, він не вважає, що країни понесуть серйозне покарання.

- EBU зацікавлена в тому, щоб країни-учасниці залишались у конкурсі.  Санкції будуть символічними. Я не думаю, що EBU помилиться, якщо відсторонить Україну на рік чи два від участі у конкурсі, - переконаний журналіст.
 

Нагадаємо, емоції фанів Євробачення змінюватимуть колір КМДА під час виступів.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook!