Кияни відмовляються здавати квартири переселенцям

Кияни відмовляються здавати квартири переселенцям

Так, на своїй сторінці у Фейсбук, журналіст Євген Спірін написав гнівний пост про те, як кияни ставляться до переселенців. За його словами, він підшукував житло та натрапив на номер ріелтора.

- Пішов я дивитись квартиру, ну там, шукаю, де б нам жити. Об’ява — гарна, квартира — гарна, прям біля роботи, дорого, 10 к, але дві кімнати і нас двоє, тому, вважай, що по 5, як десь на Академмістечку, якщо кімнату знімати. Ага, прихожу, виходить така пані Іра. Лупата, з пробором на гідроперітному волоссі. Каже: «Здраствуйтє. У нас так хорошо. А ви откуда?». Кажу, ну откуда, з Києва я. А вона каже: «Знаєте, у нас тут нікакіх прєдрассудков нєт. У нас і араби билі, і собакі, і дєті. А одін раз, даже, знаєтє, нєгр жил. Но одно у нас прєдпочтєніє: нікакіх луганскіх і донєцкіх», - пише Євген.

За словами журналіста, багато людей за три роки війни так нічого і не зрозуміли і мислять стереотипно відносно людей з Донецька та Луганська.
Проте, коментарі дещо відрізнялися від позиції Спіріна. Користувачі Фейсбуку зауважили, що на практиці мати справу із переселенцями дійсно є проблематично: виникають питання із охайністю, вчасною сплатою та ін..

Звісно, це лише приклад із соціальної мережі, сподіваємося, що, з часом, кількість таких зауважень суттєво зменшиться.


Нагадаємо, стартував черговий курс «Capital English» для киян, переселенців та військових.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook!