Вперше на День Вуличної Музики виступатимуть діти

Вперше на День Вуличної Музики виступатимуть діти

На цьогорічний День Музики, організатори вперше вирішили запросити до участі маленьких музикантів та облаштувати експериментальну дитячу локацію. Про це повідомляють організатори подій на своїй сторінці у Facebook.

«Локація Маленьких Інтелігентів» проходитиме на вулиці Гончара біля кав’ярні «Orthodox. Coffee/Illustration» вже 20 травня з 11:00 до 19:30. Взяти участь у такому експерименті запрошують усіх учнів музичних шкіл. Рівень володіння інструментами, кількість композицій, соло, дуетом чи хором – все це не важливо, наголошують організатори, головне – талант та бажання.

Вже о 18:30, в гості до дітей завітає відома українська письменниця Ірена Карпа, що прочитає артистам свою новеньку книгу «День усіх білок» під музику від гурту «SON SOVY».

- Отут можна буде почути і музику, і літературу одночасно. Зовсім нова книжка «День Усіх Білок» для дітей і навіть дорослих. Під музику «Сон Сови». Приходьте з вушками, вам все підпишемо в першу чергу. Казка буде смішною й цікавою, музика красивою. Настрій вільний і бешкетний, - розповідає письменниця.

Дитячу зону обладнають величним роялем, звукопідсилюючою апаратурою, мікрофонами та тентом для дощу.

Нагадаємо, що свят багато не буває: День вуличної музики у травні.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook!