Біля Олімпійського стадіону відбудеться дивовижний концерт

Біля Олімпійського стадіону відбудеться дивовижний концерт

Два дні, 12 та 14 травня, на Троїцькій площі біля Олімпійського стадіону артисти Київського національного театру оперети дивуватимуть киян і гостей міста різноманітною мистецькою програмою – концерти театру відбуватимуться за участю провідних українських солістів, хору, балету та симфонічного оркестру. Також на присутніх чекатиме різноманітна розважальна програма, яка розрахована на людей різного віку, адже на цій фан-зоні «Євробачення-2017» особлива увага приділяється саме сімейному відпочинку та дітям. Про це повідомила заступник голови КМДА Ганна Старостенко.

«На ці 2 тижні на Троїцькій площі розгорнулося справжнє арт-містечко. Тут розташована концертна сцена, дитяча зона, зони майстер-класів, виставок-продажів тощо. Кожен зможе знайти тут для себе розвагу до душі. А сьогодні та в п’ятницю на головній концертній сцені відбудеться справжнє музично-театральне видовище від нашого Київського театру оперети, який приготував до пісенного конкурсу «Євробачення» унікальну програму», – зауважила заступник голови КМДА.

За її словами, на вихідних свою майстерність також покажуть артисти Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтва, Київського академічного муніципального духового оркестру. А закриватиме фан-зону 14 травня виступ Народного оркестру барабанщиць «Киянки».

«Фан зона на Троїцькій площі спеціально облаштована для сімейного відпочинку та розвитку дітей. Малеча тут не лише не сумуватиме, а й розвиватиметься, адже кожного дня в спеціально оформленій дитячій зоні на неї чекатимуть різноманітні розважальні заходи, майстер-класи, аніматори, дитячі квести. Під час концертів вони зможуть надихнутися співом, балетом, музичними інструментами. Дорослі також зможуть навчитись чомусь новому та корисному під час виставок і майстер-класів від народних майстрів», – зазначила Ганна Старостенко.

План заходів на Троїцькій площі:

12 травня:

 • 19:00 – концерт артистів Київського національного театру оперети за участю солістів, хору, балету та симфонічного оркестру.

14 травня:

 • 16:00 – виступ Народного оркестру барабанщиць «Киянки»;
 • 16:15 – Київська муніципальна академія естрадного та циркового мистецтва;
 • 16:30 – зразковий театр-студія мюзиклу «ОКей!» школи джазового та естрадного мистецтв.
 • 17:00 – урочисте закриття. Виступ Народного оркестру барабанщиць «Киянки» та Київського академічного муніципального духового оркестру.
 • 18:00 – Анжеліка Рудницька.
 • 18:45 – гурт «АССА».
 • 19:30 – Гурт «Luiku» («Луйку»).

Також відбудеться вільне спілкування з артистами – Meet&Greet:

 • 17:00 – 20:00 – 14 травня.
 • 19:00 – 21:00 – 12 травня.

Програма для дітей

Дитяча зона працюватиме щодня з 15:00 до 19:00.

На дітей чекатимуть: розпис пряників, малюнок на гіпсових фігурках, картини з піску, орігамі, аквагрим, текстильні прикраси, текстильні мотанки, декупаж, основи флористики, гончарство, ткацтво.

А також:

 • із 15:00 до 18:00 (11, 13, 14 травня) – дитяча анімація «Цяцькі-Мацяцьки»;
 • З 16:00 до 19:00 (12 травня), з 18:00 до 21:00 (13 травня) – дитяче караоке

Нагадаємо,Київпастранс розігрує квитки на фестиваль Atlas Weekend 2017.