Київпастранс розігрує квитки на фестиваль Atlas Weekend 2017

Київпастранс розігрує квитки на фестиваль Atlas Weekend 2017

Цього року Комунальне підприємство «Київпастранс» виступає партнером – перевізником наймасштабнішого столичного музичного фестивалю Atlas Weekend 2017.

- З 10 травня по 20 червня 2017 року всіх охочих відвідати наймасштабніший столичний фестиваль Atlas Weekend 2017 запрошуємо взяти участь у акції «З Київпатранс на Atlas Weekend», - повідомляє офіційна сторінка комунального підприємства у Facebook.

Умови участі: 

  1. Будь чи стань прихильником сторінки комунального підприємства у соціальній мережі Facebook fb.com/Kyivpastrans.
  2. Зроби репост акційного допису зі сторінки КП "Київпастранс" у мережі Facebook, використовуючи хештег #зКиївпастрансНаAtlasWeekend
  3. Не забудь відкрити доступ до інформації для всіх у налаштуваннях конфіденційності.

За допомогою сервісу random.org серед учасників, котрі виконають всі умови акції, щотижня розігруватимуться 4 запрошення на фестиваль. Орієнтовні дати розіграшів: 23,30 травня та 6,13, 20 червня 2017 року, з 9:00 до 18:00. Задля рівних умов всіх учасників, просимо врахувати наступне:

•    Всі квітки видаватимуться лише при наявності документів, які засвідчують особу;
•    Ваші соціальні «нікнейми» повинні відповідати паспортним даним або документам, які засвідчують Вашу особу;
•    Квитки можливо отримати лише в тиждень розіграшу;
•    Переможці тижня зможуть отримати свої квитки за адресою: м. Київ, ст. м. «Поштова площа», Набережне шосе, 2, в будівлі КП «Київпастранс» в середу та четвер з 9:00 до 18:00 та в п’ятницю з 9:00 до 13:00. Обов’язково при собі мати документ, який засвідчує особу!

Нагадаємо, на Співочому полі сплетуть «Віночок миру і добра».