В галереї «Лавра» показують інсталяцію з риб і відео з Чорнобиля

В галереї «Лавра» показують інсталяцію з риб і відео з Чорнобиля

В рамках Євробачення в муніципальній галереї проходить міжнародний фестиваль мистецтва FACE of Art (FACE розшифровується як Future Art Contemporary Europe), який об'єднав художників з Європи, США та України.  

Митці Грузії, Хорватії, Шотландії, Німеччини, США, Болгарії та Польщі приїхали на  резиденцію FACE Residency. Вони надихнулися культурою, природою і атмосферою нашої країни, щоб створити незвичайні художні витвори: інсталяції, скульптури, малюнки, відео, об‘єкти, фотографії.

 - 5 тижнів учасники резиденції мешкали в Києві та пізнавали українську реальність. Всі роботи були створені тут, і було вирішено показати їх на виставці «Дивовижна розгубленість». Відвідувачі мають змогу познайомитися з новим досвідом артистів, - зазначив куратор арт-резиденції Райнальд Шумахер.

Привертає увагу робота Еріка Сіднера -  свою інсталяцію він створив з сушеної риби.  Митець приїхав до України з Берліна, хоч родом зі Сполучених Штатів Америки. Карла Скотт Фуллерон з Глазго представила кілька чудернацьких об'єктів, в яких поєднала різні матеріали. Тамар Чадунелі надихнувшись візитом до Ужгороду зробив чеканку на алюмінієвому стовпу. Карол Раджишевскі з Болгарії презентував  на стендах та у відеоінтервю "Інститут квір-архіву", досліджуючи квір-культуру в Україні. Зокрема, тут можна знайти зображення Тараса Шевченка та Лесі Українки. А Маркус Хоффман для своєї роботи навіть спеціально їздив до Чорнобилю. Українські учасники - "Відкрита група"  - представили документацію свого основного довготривалого проекту "Відкрита галерея": а саме яким чином публічні простори перетворюються на арт-галереї.

Окрім приміщення галереї, багато активностей проходить і на майданчику просто неба. Це ярмарок і фудкорт, дитяча програма, відеоінсталяції та покази в кінотеатрах та музичні концерти.

Розклад виступів:

10 травня(початок о 18.00)
Ivan Blues, Інвер Ізмайлов
11 травня (початок о 17.00)
Кімната Гретхен, Radio Plush, Леді Джанк
12 травня (початок о 17.00)
Black Balloon, Julinoza, Meleron, Sinoptik
13 травня (початок о 17.00)
Point, Simone Stone, Mamanet, Tik-Tu
14 травня (початок о 17.00)
People Inside, Maiak, Fontaliza

FACE of Art
Коли:
до 14 травня з 11.00 до 22.00
Де: галерея "Лавра", вул. Лаврська, 1
Вхід вільний