Софійська площа перетвориться на «приймальню» Європи

Софійська площа перетвориться на «приймальню» Європи

У рамках «Євробачення 2017» – 14 травня на Софійській площі Київська міська влада планує відзначити День Європи в Україні, подарувавши у ці дні киянам та гостям столиці яскравий захід.

При цьому, як і в минулих роках, готуючи концепцію заходів до Дня Європи, в першу чергу, Київська міська влада хоче подарувати яскраву можливість для киян і  гостей столиці прийти на свято разом з дітьми та друзями і провести вихідний день знайомлячись з особливостями життєвого укладу в країнах Європи, безпосередньо спілкуючись з її жителями, куштуючи страви національних кухонь, спостерігаючи за виступами європейських творчих колективів тощо.

В неділю 14 травня о 12.00 старт загальноміським заходам дасть офіційна церемонія відкриття Дня Європи за участю керівництва держави та міста, голови Представництва ЄС в Україні, представників посольств країн-членів ЄС, акредитованих в Україні. Гімн України та гімн Європейського Союзу прозвучать у виконанні Державного академічного естрадно-симфонічного оркестру України та Зведеного військового оркестру Київського гарнізону.

Одразу після церемонії відкриття, у виконанні естрадно-симфонічного оркестру лунатимуть відомі музичні твори, що асоціюються у нас з кожною країною ЄС. Одночасно, на великому екрані сцени транслюватиметься відео презентація з візуалізацією визначних історичних місць, культурних пам’яток, яскравих подій з життя країн та її мешканців.  

На Софійській площі в індивідуальних локаціях будуть представлені  посольства країн ЄС, які презентують відвідувачам свята стенди з цікавими фактами, відомостями  про унікальні досягнення і успіхи, якими пишається кожна з країн, інтерактивні і творчі проекти, національну кухню тощо (Болгарія, Велика Британія, Кіпр, Латвія, Німеччина, Румунія, Фінляндія).

Перевести подих, відпочити на зеленій галявині, скуштувати традиційні українські та європейські страви можна в спеціально облаштованій лаунж-зоні. 

Традиційна музична складова Дня Європи розпочнеться за участю виконавців, запропонованих посольствами країн ЄС, а також українських творчих колективів.

А завершить святкування, виступ відомого українського гурту «Танок на Майдані Конґо» («ТНМК»), який подарує присутнім вже знайомі, а також свої нові твори.

- У цей квітучий травневий день ми запрошуємо Вас разом з родиною відзначити День Європи в Україні. Святкуйте разом з нами!, - зазначають у КМДА.

Нагадаємо, найцікавіші місця Євробачення і Дня Європи.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook!