Як потрапити на шоу Євробачення [схеми]

Як потрапити на шоу Євробачення [схеми]

Сьогодні, 9 травня, о 22:00  в Міжнародному виставковому центрі, відбудеться перший півфінал, в якому виступлять 18 конкурсантів.

І якщо ви придбали на нього квиток (або на будь-яке інше з дев’яти шоу пісенного конкурсу), то інформація, яку підготував eurovision.ua, стане вам у нагоді. 

Як дістатися до місця проведення Євробаченя-2017 – Міжнародного виставкового центру – у дні проведення шоу

На схемі синьою пунктирною лінією зображено кілька варіантів пішохідного руху:

– Від станції метро Гідропарк, пройшовши Русанівський міст (міст Метро) до Броварського проспекту, звернувши за мостом наліво, як вказано на схемі;

– Від станції метро Лівобережна (можна скористатися обома виходами), проходячи під мостом метро, направляючись до Микільсько-Слобідської вулиці.

Фанам рекомендують обрати шлях від станції метро Гідропарк, який є значно коротшим і зручнішим.

Для тих, хто планує приїхати на шоу Євробачення автомобілем, нагадують, що заїзд на вулицю Микільсько-Слобідську буде перекрито, а парковка біля магазину Novus працюватиме лише для гостей, які придбали квиток до VIP-зони. Для відвідувачів з інвалідністю будуть відведені окремі паркомісця неподалік від входу в арену, як це зображено на схемі.

 Зверніть на це увагу.

Приходити на шоу організатори радять за 2,5 години. Вхід в залу зачинятиметься за 30 хвилин до початку шоу.

Як і зазначено на квитках, усі вечірні шоу стартують о 22:00, а денні о 16:00 або 14:00. Саме о цій порі розпочнеться телевізійний запис або прямий ефір. І всі глядачі вже мають зайняти свої місця в глядацькій залі, щоб старт конкурсу пройшов без будь-яких перешкод. Тому організатори радять приходити приблизно за 2,5 години до початку шоу. Адже за півгодини до початку прямого ефіру вхід до глядацької зали вже буде закритим.

Нагадаємо, транспорт продовжить роботу у пісенні ночі Євробачення

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook!