Плакат із «георгіївською стрічкою», кульки з фарбою та димові шашки: Київ продовжує відзначати День Перемоги

Плакат із «георгіївською стрічкою», кульки з фарбою та димові шашки: Київ продовжує відзначати День Перемоги

У Києві сьогодні  на території парку Вічної Слави свої заходи запланували непримиренні ідеологічні противники - проросійські сили, які ініціювали марш  «Ніхто не забутий, ніщо не забуте». як альтернативу  «безсмертного полку”. В цей же час на противагу їм на акцію мали вийти ОУНівці з акцією «смертний полк».

Вранці  Президент Петро Порошенко  взяв участь у церемонії вшанування пам’яті загиблих з нагоди 72-ї річниці Перемоги у Другій світовій війні. Урочиста хода на чолі з Главою держави пройшла Алеєю Воїнської Слави до могили Невідомого солдата. Президент поклав квіти до пам’ятника.

Враховуючи це все поліція запровадила посилені заходи безпеки - починаючи від площі Арсенальної і до парку Вічної слави стояли колони правоохоронців, головним завданням яких є недопустити сутичок між демонстрантами.

 За інформацією відділу комунікації поліції Києва,  один із учасників  акції  «Ніхто не забутий, ніщо не забуте». намагався розгорнути банер із фоном кольорів так званої «георгіївської стрічки». Поліція не допустила провокації: плакат вилучили. Чоловіка, який його тримав, доставили до управління поліції для з’ясування обставин. 

Як повідомляє Радіо Свобода, поліція з посиланням на лікарів повідомляє про поранення одного правоохоронця. Це сталося тоді, коли активісти із заблокованого офісу ОУН кидали яйця, картоплю, пакети з фарбою і димові шашки в учасників ходи «Безсмертний полк».

Нагадаємо, Київ святкує День Перемоги