У будівлі київського Річкового вокзалу зафарбовують вікна

У будівлі київського Річкового вокзалу зафарбовують вікна

Триває напружена підготовка до конкурсу з мапінгу Kyiv Lights Festival  на Поштовій площі, який стартує в цю п'ятницю о 21:00.

- Вже зафарбували половину вікон будівлі київського Річкового вокзалу, щоб наші конкурсанти мали майже досконалу поверхню для проекції, - повідомили організатори шоу.

 Відеохудожники з різних країн візьмуть участь в конкурсах, які оцінюватиме міжнародне журі. Загальний призовий фонд становить 125 000 грн.

Кожен день на чотирьох майданчиках фестивалю (Контрактова площа, Поштова площа біля Річкового вокзалу, Михайлівська площа та Андріївський узвіз) будуть проходити конкурси. Один з них  міжнародний конкурс 3D-маппінгу і віджеїнгу, до якого запрошуються відеохудожники з усього світу.

Kyiv Lights Festival – перший фестиваль світла та медіа-мистецтва у Києві, який пройде з 12 по 14 травня . Фестиваль перетворить столицю на відкриту галерею світлових інсталяцій та проекційних шоу. Kyiv Lights Festival входить до офіційної програми подій приурочених до пісенного конкурсу Євробачення 2017.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook!