Українці не вирішуватимуть «земельне питання»

Українці не вирішуватимуть «земельне питання»

Так, нещодавно, Адміністративний суд Києва прийняв рішення згідно якого забороняється проведення референдуму відносно питання щодо продажу землі.

Як зазначив голова підкомітету по земельним відносинам аграрного комітету Верховної Ради Олег Кулинич, питання заборони проведення референдуму є необхідним, оскільки зняття мораторію має вирішуватися на компетентному рівні з професійним підходом.

Постійний представник МВФ привітав подібне рішення та порадив Україні в найкоротші терміни запустити ринок землі, що має запрацювати вже до кінці цього року.

На сьогоднішній день існують певні ризики та невизначеність з боку селян, у котрих і сконцентровано більше 80% аграрних земель країни. За словами експертів є ймовірність того, що земля перейде у власність до певних визначених груп, які і будуть диктувати умови ринку.
Не зрозуміло також, як вплине дозвіл на вже існуючі та діючі договори оренди. Фахівці закликають задля уникнення проблем, - поетапно відкривати ринок землі зі збереженням орендних зобов’язань.

Лише у такому випадку можна буде розраховувати на позитивний результат від впровадження нововведення.


Нагадаємо, які види фруктів зникнуть з українських прилавків?

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook!