Соліст O.Torvald прокоментував скандал навколо Євробачення

Соліст O.Torvald прокоментував скандал навколо Євробачення

Українська делегація пісенного конкурсу Євробачення не звертає уваги на будь-які провокації. Про це повідомив лідер гурту O.Torvald Женя Галич на прес-конференції.

Журналісти попросили прокоментувати фразу, яка нещодавно пролунала на телеканалі Італії – країни, яка вважається цьогорічним фаворитом конкурсу. Один із тамтешніх ведучих зазначив, що «Україна втратила Крим і втратить Євробачення». Соліст O.Torvald особисто не чув онічого про цей скандал, але мав однозначну відповідь.

– Людській тупості немає меж, на жаль. Ми не можемо судити по країні по людям, які допускають помилки. Якщо італійці впевнені, що заберуть з нашої країни Євробачення, то це має право озвучувати делегація, а не якісь телеведучі якогось каналу, – зазначив Женя Галич.

Він додав, що через купу негативу і критики, які ширяться соцмережами, українська делегація вже давно не звертає уваги на подібні цинічні вислови.

У свою чергу, журналістка італійської делегації, яка була присутня у залі, наполягла на уточненні, який саме канал дозволив собі такі вислови.

–  Італія нікого не судить і ми щасливі бути в Україні. Цьогорічний конкурс саме ваш і тут немає жодних сумнівів, – підкреслила вона.  

Нагадаємо, що Кличко презентував Київ учасникам та гостям Євробачення.