Протягом свят підрозділи ДСНС врятували 77 осіб та ліквідували майже 2 тисячі пожеж

Протягом свят підрозділи ДСНС врятували 77 осіб та ліквідували майже 2 тисячі пожеж

За минулий тиждень (з 01.05. по 07.05.) підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій здійснювали виїзди для проведення заходів із запобігання надзвичайним ситуаціям, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів. Про це повідомляє сайт ГУ ДСНС України в місті Києві. 

Впродовж тижня виникла 1 надзвичайна ситуація, в результаті якої загинуло 5 осіб та постраждало 2 особи. Зареєстровано 2 тис. 264 надзвичайних подій, на які забезпечено реагування підрозділів ДСНС з виїздом до місця їх виникнення. В результаті вжитих заходів врятовано 77 осіб.

Ліквідовано 1 тис. 838 пожеж, врятовано на пожежах 67 осіб та не допущено знищення вогнем 491 будівлі і 32 одиниць техніки. На пожежах загинуло 16 осіб, орієнтовні збитки, за оперативними даними, становлять 5 млн. 835 тис. грн.

З початку тижня піротехнічними підрозділами ДСНС здійснено 332 виїзди, у ході яких виявлено, вилучено та знищено 1 тис. 664 вибухонебезпечних предметів часів минулих війн.

Протягом тижня на водних об’єктах загинуло 19 осіб.

Нагадаємо, вогнеборці ліквідували пожежу та врятували чоловіка.