Ветерани АТО вшанують пам’ять загиблих воїнів Другої світової

Ветерани АТО вшанують пам’ять загиблих воїнів Другої світової

Завтра, 08 травня 2017 року з 12:00 до 13:00 на території Парку Вічної Слави ветеранами війни на сході України (АТО) буде проведений захід із вшанування пам’яті загиблих воїнів, що віддали своє життя у боротьбі із нацизмом на полях битв Другої світової війни. Про це повідомили в   ГО «Київська міська спілка ветеранів АТО».

Захід проводиться в рамках загальнодержавних урочистостей з приводу Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом.

- Ми хочемо показати, що ветерани сьогоденної війни бережуть та шанують пам’ять про загиблих у боях за свободу і незалежність своєї Вітчизни, та, як ніхто інший, високо цінуємо  героїзм та самопожертву захисників рідної землі – тих, що поклали своє життя, та тих, що повернулися живими з пекла Другої світової війни, - зазначають організатори. 

 Під час зазначеного заходу відбудеться урочисте покладання ветеранами АТО вінків до могили Невідомого солдата, як данина всім загиблим на фронтах страшної війни із нацизмом від їх нащадків.

Нагадаємо, 8 травня відзначають День пам’яті і примирення, коли відбулась капітуляція нацистської Німеччини. Міжнародним символом цього дня є червоний мак.

Скоро, у столиці з’являться зворушливі білборди та світлайти з фотографіями ветеранів Другої світової війни, а на національних каналах України транслюватимуть тематичні відеоролики.