Кличко відкрив довгоочікувану Поштову площу [відео]

Кличко відкрив довгоочікувану Поштову площу [відео]

Сьогодні вдень нарешті відбулося урочисте відкриття Поштової площі. Реконструкція тривала майже п’ять років, і, здавалося, не завершиться ніколи. Втім, у зв’язки із пісенним конкурсом Євробачення, столична влада віднайшла гроші для приведення до ладу одного із найбільш популярних туристичних місць Києва.

Урочистосте відкриття очолив особисто мер столиці Віталій Кличко. Під час заходу киянам та гостям столиці було представлено новий пам’ятник, створений за проектом молодого скульптора Володимира Журавля. Монумент зображує засновників Києва у дитинстві. Маленькі діти граються паперовими корабликами, мріючи про славне майбутнє великого міста, яке вони колись заснують.

- Поштова уже давно стала улюбленим місцем відпочинку киян. Це один із прикладів того, яким має бути Київ - одночасно модерний та старовинний. Я дуже радий, що як і обіцяли, ми завершили реконструкцію наземної пішохідної частини Поштової площі. І сьогодні ми її відкриваємо. Це один із знакових об'єктів для нас, - зазначив Віталій Кличко.

Наразі на Поштовій вже працюють фонтани, відкрита зона відпочинку із фудкортами та оглядова площадка на лівий берег Дніпра. Усі охочі мають змогу насолодитися результатами п’ятилітньої реконструкції, та побачити, як віковічний Київ розвивається та стає сучасним просто на очах.

Відео: Антон Фоменко

Нагадаємо, на Майдані Незалежності заспівали музичні фонтани [відео].