У Києві пройшов гучний байкерський мотопарад за свободу [фото, відео]

У Києві пройшов гучний байкерський мотопарад за свободу [фото, відео]

Сьогодні, 6 травня, у Києві відбувся яскравий мотопарад «Різномаїття Свободи», в якому взяли участь представники відомих байкерських клубів України, роз’їжджаючи столицею більш ніж на 400 байках.  

Байкери розпочали свою подорож із Софійської площі, надалі проїхавшись видатними місцями Києва. Учасники наголошують, що цим масштабним заїздом, вони хочуть показати найвищі цінності українського народу - різномаїття та свободу. Адже, «саме байкери, завжди асоціювались у людей з духом свободи та буйства».

- У кожної людини є своя релігія. Кожен у щось вірить. Тож сьогоднішній парад ми присвячуємо саме вірі та духу свободи. Також, ми дуже раді вітати іноземних гостей столиці на нашому великому святі – на Євробаченні 2017, - коментує однин із засновників клубу власників мотоциклів HARLEY-DAVIDSON в Україні Ігор Турцевич.

Пан Ігор розповідає, що сьогодні, байкери не просто так зібрались саме на Софійській площі біля пам'ятника Богдану Хмельницькому. За їх словами, «саме гетьман став першим вільним українським байкером, тільки без сучасного двоколісного залізного коня».

Також, гостем параду став перший заступник КМДА Генадій Пліс, що привітав учасників та урочисто вручив байкерам прапор Свободи та Різномаїття, який встановили на березі Дніпра, поруч з пам'ятником засновникам Києва.

- Друзі! Учасники та глядачі мотопараду «Freedom is our religion»! Київ вітає вас! Сьогодні тут, на головній площі нашої столиці, зібрались представники відомих і найкращих байкерських клубів України. Нас усіх об’єднала спільна мета: продемонструвати учасникам і гостям «Євробачення», що різномаїття та свобода – найвищі цінності українського народу. За допомогою наших друзів – козаків 21 століття на залізних конях – ми символічно встановимо цей прапор «свободи та різномаїття» на мальовничому березі Дніпра, поруч із пам’ятником засновникам Києва. Адже хто, як не ми, фанати швидкості та подорожей, зможе оцінити справжню свободу та різноманіття життя! На жаль, через травму руки я не можу особисто взяти участь у мотопараді. Але сподіваюсь наступного разу промчатись у вашій колонні! Також вважаю дуже символічним, що урочиста передача прапору відбувається саме тут – неподалік від місця подвигу Героїв Небесної Сотні, які довели всьому світу, що свобода для нас – це найвищий пріоритет, – наголосив Геннадій Пліс та побажав учасникам мотопараду драйвового настрою, потужної енергетики та незабутніх емоцій.

Нагадаємо, про найцікавіші місця Євробачення і Дня Європи.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця, – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook!