Євробачення вже у Києві: останні перевірки та приготування тижня

Євробачення вже у Києві: останні перевірки та приготування тижня

1 травня, понеділок: На Майдані Незалежності запрацювали фонтани

Цього дня всі центральні фонтани столиці було введено в експлуатацію. Відтепер, протягом всіх травневих свят, а також підчас урочистих подій пов’язаних із пісенним конкурсом «Євробачення», київські водограї будуть радувати гостей та мешканців міста незабутньою красою та весняною свіжістю.

Також на Майдані Незалежності запрацювали фонтани, що обладнані підсвічуванням і музичним супроводом.

2 травня, вівторок: На Поштовій площі співають у караоке пісні Євробачення

На Поштовій площі розмістилася одна із офіційних фан-зон Євробачення, де відбудеться Фестиваль караоке, який в рамках пісенного форуму відбуватиметься вперше.  

До 14-го травня  кияни й гості столиці  матимуть змогу подивитися мультимедійну програму «Ретроперспектива: Євробачення» - своєрідний  екскурс в історію головного пісенного конкурсу Європи. Можна простежити, як змінювались музичні стилі, вокальні техніки, правила… Також згадають усіх переможців Євробачення з 1956 року та їхні виступи. Організатори  влаштовуватимуть вікторину, тож, якщо уважно слухати, то можна виграти призи.

3 травня, середа: Столична поліція перевірила офіційні локації "Євробачення-2017"

Заступник начальника Головного управління Національної поліції прибув на об'єкти "Євробачення-2017", аби провести там додаткові обстеження. Біля "Євромістечка" провели інструктаж із правоохоронцями, які у дні проведення конкурсу будуть підтримувати публічну безпеку та реагуватимуть на будь-які зміни оперативної обстановки. У разі таких випадків координація між усіма підрозділами київської поліції повинна бути чіткою та злагодженою. За його словами, у залежності від ситуації будуть залучатися також додаткові сили та резерви з метою припинення правопорушень.

4 травня, четвер: В столиці стартує фестиваль сучасного мистецтва Kyiv Art Week

Стартував інтернаціональний фестиваль сучасного мистецтва «Kyiv Art Week». Захід триватиме з 4 по 7 травня 2017 року в приміщенні бізнес центру «Торонто Київ», що на вулиці Великій Васильківській, навпроти Миколаївського костелу.  Усі поціновувати сучасного мистецтва мають унікальний шанс ознайомитися з останніми тенденціями світу краси та авангарду.

5 травня, п'ятниця: Мер Києва проінспектував ремонт "Лівобережку"

Завершені усі заплановані роботи з реконструкції ст. м. «Лівобережна». Зокрема, під час ремонту було замінено сигналізацію, встановлено енергозберігаюче освітлення та оновлено вигляд станції. Результати кількамісячних робіт не забарився перевірити мер Києва Віталій Кличко: Загалом мер столиці залишився задоволеним побаченим і по завершенні своєї інспекції пообіцяв у майбутньому перетворити Київ на туристичну Мекку Європи.