Аптечні вітаміни не замінять сезонні овочі та фрукти

Аптечні вітаміни не замінять сезонні овочі та фрукти

Експерти стверджують, що для поповнення запасів вітамінів і мікроелементів в організмі протягом сезону щодня потрібно з'їдати не менше 400-500 грам свіжих ягід, овочів і фруктів. При цьому навіть найдорожчі вітаміни з аптеки не зможуть їх замінити.

Про це пише ГолосUA з посиланням на лікаря-дієтолога Людмилу Бабич.

- Літній час - це пора насичення організму різними вітамінами, мікроелементами і загального оздоровлення тіла. В ідеалі, в сезон медики рекомендують щодня з'їдати до підлозі кілограма різних ягід - полуниці, черешні, чорниці, малини. Всі вони містять безліч цінних елементів, зате калорій в них порівняно мало. Тобто, на відміну від більшості фруктів, вашій фігурі такі трапези нічим не загрожують. Зрозуміло, якщо ви не станете поливати їх вершками або жирної сметаною, присипаючи цукром. Це не тільки дуже калорійне, але і уповільнює процес всмоктування цінних речовин, - каже лікар.

При цьому експерт наполягає на тому, що, просидівши літо на дієті, поповнити запас мікроелементів і вітамінів препаратами з аптеки, якими б дорогими і якісними вони не були, не вдасться.

- Реклама вводить нас в оману кажучи про те, що після прийому того чи іншого комплексу ви відразу відчуєте прилив сил, а здоров'я покращиться. Вітаміни в синтетичній формі створені для тих, хто не в силах заповнювати їх запас самостійно. Наприклад той же вітамін С, який у великих кількостях міститься в цитрусових і літніх ягодах, в натуральному вигляді сприятливо впливає на ряд функцій внутрішніх органів, прискорює метаболізм, живить шкіру і так далі, а в синтетичному - лише активізує наявної потенціал організму, - каже Л.Бабіч.

 У літній період основну частину вашого раціону повинні складати овочі, зелень, ягоди і фрукти. З останніми потрібно бути обережним тим, хто страждає надмірною вагою. А ось зелень і овочі показані при будь-якому вазі і будь-якої дієти. При приготуванні гарнірів і м'ясних продуктів при відсутності сезонних рослинних компонентів експерт рекомендує користуватися не консервацією, а замороженими плодами. По-перше, в них немає шкідливих для здоров'я консервантів і підсилювачів смаку, по-друге, за рахунок відсутності маринадів, солей і спецій вони містять удвічі менше калорій, ну і нарешті, при правильному зберіганні в них зберігається велика частина вітамінів.

Нагадаємо, Топ-5 продуктів проти авітамінозу.