Які продукти захистять від алергії

Які продукти захистять від алергії

Весна - пора алергії. Але виявляється від чиха і кашлю позбавляють не тільки антигістамінні препарати, а й деякі продукти. А саме:

Лосось

Спостерігаючи за мешканцями грецького острова Крит, медики виявили, що діти тут менш схильні до розвитку симптомів алергії і астми. Такий захист їм забезпечує середземноморська дієта з високим вмістом риби. Вживання лосося та іншої жирної риби - кращий спосіб поповнити запас жирних кислот омега-3, які знімають запалення і алергічну реакцію.

 Гарбузове насіння

Всього чверть склянки гарбузового насіння забезпечать вас половиною добової норми магнію, дефіцит якого підвищує рівень гістаміну в крові. Також цей мінерал підтримує нормальне функціонування нервової системи, серцевих м'язів, судин, розслаблює м'язи і полегшує дихання, що особливо важливо, якщо алергія супроводжується набряком носових пазух або кашлем. 

Полуниця

Алергія на полуницю - явище поширене, проте якщо вам пощастило мирно ужитися з цією ягодою, вона принесе вашому здоров'ю величезну користь. Вітамін C в полуниці не тільки зміцнює імунну систему, а й «втихомирює» гістамін, відповідальний за ваш алергічний нежить, свербіж в очах і напади чхання.

 Яблука

Яблука багаті кверцетином - біологічно активною речовиною, яка пригнічує запальні реакції і викид гістаміну. Ще в 2007 році в журналі «American Thoracic Society» було опубліковано дослідження, яке показало, що у новонароджених, чиї мами під час вагітності налягали на яблука і рибу, знижується ризик розвитку астми, екземи та алергії.

Куркума

Індійська приправа куркума вже давно прославилася своїми протизапальними властивостями, а її активний компонент куркумін може блокувати вивільнення гістаміну, пом'якшуючи симптоми алергії. Куркумін показав потужну здатність пригнічувати всі види запалень, тому сміливо додавайте куркуму в супи, овочеві та м'ясні страви, фруктові коктейлі, молоко або ранкову каву.

Нагадаємо, як обрати тваринку для дитини-алергіка.