Бонсай та декоративних коропів покажуть у «великому» ботсаду

Бонсай та декоративних коропів покажуть у «великому» ботсаду

Фестиваль японської культури та традицій «Бонсай» відбудеться у  Національному ботанічному саду імені М. М. Гришка. Древнє мистецтво вирощування мініатюрних дерев, що прийшло до нас зі Сходу, має давні філософські корені й символізує гармонійне співіснування людини та природи.

- П`ята, ювілейна презентація колекції рослин у стилі бонсай, вирощених в НБС, є важливою подією у розвитку Національного ботанічного саду, для якого одним із пріоритетних напрямів діяльності є створення нових експозицій з метою розширення аудиторії відвідувачів, - зазначають організатори.

У рамках фестивалю відвідувачі вперше в Україні зможуть побачити один із національних символів Японії – декоративних коропів Нішикігоі, а також відвідати ознайомчі семінари з популяризації цієї давньої традиції в нашій країні.

Програму фестивалю дивіться тут.

Коли: 28 квітня - 14 травня

Де:Тимірязєвська, 1