Голівуд і Діснейленд влаштують у парку Шевченка

22 квітня у Парку імені Тараса Шевченка відбудеться вуличний шоу-фестиваль "Велкам ту Америка", де відвідувачі зможуть познайомитися не лише з культурою, розвагами або їжею США, а й отримати відповіді на питання щодо навчання, роботи, візової та фінансової підтримки. Про це повідомляє Інформаційний портал Добрі новини з України.
- Гості свята зможуть відчути себе зіркою Голівуду, пройшовши по червоній доріжці; зробити селфі біля Статуї Свободи, спробувати реберця Гомера Сімпсона і підкачатися для пляжів Маямі", – розповіли організатори, компанія StreetFest.
Парк буде умовно розділений на 6 зон:
-Hollywood (коспели, кіногерої, алея слави, майстер-класи від селебріті);
-Springfield (лаунж-зона, фуд зона);
-New York (навчання, консультації із імміграції в США, фінансові консультації, візова підтримка, туристичні напрямки, фінансові гри та розіграші);
-Miami Beach (спорт, заняття на TRX, майстер-класи, дегустації здорової їжі, змагання з тверку і ін.);
-Silicon Valley (тестування нових технологій і гаджетів)
-Disneyland (ігрові зони для дітей, аніматори, улюблені діснеївські персонажі).
Коли: з 10:00 до 22:00.
Де: Парк імені Тараса Шевченка
Вхід вільний.