На Співочому полі висадили 200 тисяч тюльпанів [фото, відео]

На Співочому полі висадили 200 тисяч тюльпанів [фото, відео]

Сьогодні, 13 квітня, на Співочому полі розпочалося справжнє свято квітів та весни — тюльпановий фестиваль «Таємниці Великодньої писанки».

На разі, чимала частина територія Печерського  ландшафтного парку вкрита понад 200 тисячами тюльпанів, об’єднаних  у 10 найрізноманітніших експозицій.

На Співочому полі представлено квіткові композиції  10  районів столиці, найкращу з яких ми будемо визначати за допомогою інтернет-голосування на нашому сайті.  Переможець отримає особливу нагороду – увагу та любов киян, —  зазначив генеральний директор КО «Київзеленбуд» Михайло Наконечний.

Всі представлені композиції пов'язані з Великоднем, і у той же час,  кожна  з них має свою родзинку та специфіку. На жаль, через погоду розквітли не всі тюльпани, але все в процесі. Мені особисто ця виставка подобається. До того ж, 30 грн. це не такі вже і великі гроші, щоб економити на красі! —  додав заступник голови КМДА Петро  Пантелеєв.

До речі, ця виставка не останній сюрприз для киян; так, у столиці відкриється виставка хризантем та квіткова експозиція, присвячена японській культурі.

Нагадаємо, у Михайлівському соборі освятили 10000 пасок для бійців АТО [фото, відео]