У мерії благодійникам вручали ангелів [фото]

У мерії благодійникам вручали ангелів [фото]

У меріі відбулася церемонія нагородження лауреатів ювілейного  V Національного конкурсу «Благодійна Україна-2016». Участь у ній взяла дружина Дружина Глави держави Марина Порошенко. Про це повідомили в прес-службі Фонду Порошенка.

Перша леді вручила відзнаку «Янгол добра» Міжнародному благодійному фонду «Українська Біржа Благодійності», який став першим у номінації «Всеукраїнська благодійність».

Пані Порошенко зауважила, що наша благодійність – це інвестиція у майбутнє України, а також подякувала благодійникам всієї країни за небайдужість, взаємодопомогу та незламну віру в український народ.

Під час вручення нагороди директору Української Біржі Благодійності пані Ірині Гуцал дружина Президента України відзначила, що це перший незалежний майданчик онлайн-благодійності в нашій державі: «За рік ви підтримали понад 800 різноманітних соціальних проектів на суму 32,4 млн гривень. А це значить, що вам вірять і вам довіряють, тому ваша команда заслуговує на цю високу нагороду».

Серед учасників конкурсу «Благодійна України-2016» – бізнес, громадські, волонтерські та благодійні організації, фізичні особи, дитячі і молодіжні колективи, навчальні заклади, гуртки, об`єднання громадян, засоби масової інформації з усіх куточків України.

Цьогорічний конкурс є ювілейним та особливим за рекордною кількістю учасників, розширенням кількості номінацій для відзначення волонтерської роботи і залученням закордонних організацій з Китаю, Німеччини, Польщі та США.

До церемонії нагородження долучилися Голова Наглядової ради МБФ «Україна 3000» Катерина Ющенко, видатні українські митці – Ірма Вітовська, Анжеліка Рудницька, Марина Одольська, Сергій Фоменко, письменник і видавець Іван Малкович, українська гімнастка Стелла Захарова, представники міністерств, а також широке коло доброчинців та людей, небайдужих до розвитку благодійності в Україні.

Національний конкурс «Благодійна Україна» - щорічний всеукраїнський конкурс, заснований Всеукраїнською благодійною організацією «Асоціація благодійників України» з метою розвитку ефективного соціально-орієнтованого благодійництва, меценатства та волонтерства в Україні. Конкурс розпочав свою історію у 2007 році, а в форматі «Благодійна Україна» - проводиться з 2012 року.

Нагадаэмо, у Києві вручили "театральний Оскар".