«Київавтодор» змушує недбалих виконавців робіт сплачувати нанесені збитки за рахунок власних коштів

«Київавтодор» змушує недбалих виконавців робіт сплачувати нанесені збитки за рахунок власних коштів

Комунальна корпорація «Київавтодор» принципово змінює ставлення своїх працівників до комунального майна, що перебуває в його управлінні. Так, днями на одному з підприємств корпорації за безгосподарне ставлення до дорожніх знаків, якими огороджуються місця виконання робіт, були покарані інженерно-технічні працівники. З їхньої заробітної плати була утримана вартість пошкоджених знаків.

Нагадаємо, що це не перший випадок, коли керівництво «Київавтодору» змушує недбалих виконавців і замовників робіт з власної кишені сплачувати нанесені матеріальні збитки. Зокрема, без повторних витрат з бюджету були усунені недоліки виконання робіт на вул. Народній та вул. Золотоустівській.

Як неодноразово наголошував генеральний директор корпорації Олександр Густєлєв, якість виконання робіт як підприємствами, що належать до сфери управління корпорації, так і іншими компаніями, що працюють на вулично-дорожній мережі, постійно перевіряється та, у разі виявлення недоліків, усі виконавці без винятку усуватимуть їх за власний рахунок.

«Київавтодор» і в подальшому відстоюватиме позицію відповідального та бережливого ставлення до спільного майна столичної громади.