Патрульні та рятувальники влаштували рейд на озерах Києва

Фото: патрульна поліція Києва
Фото: патрульна поліція Києва

Поліція та рятувальники вкотре закликають громадян бути відповідальними, не нехтувати застереженнями та берегти себе і своїх близьких.

З настанням спеки все більше мешканців Києва обирають відпочинок поблизу водойм. Аби запобігти трагічним випадкам, інспектори відділу зв’язків з громадськістю патрульної поліції спільно із представниками ДСНС провели профілактичні бесіди з містянами та нагадали їм ключові правила безпечної поведінки на воді.

Правоохоронці та рятувальники наголошують, що дотримання простих правил допомагає зберегти найцінніше — життя та здоров’я.

  • Обирайте правильні локації: купатися дозволено лише у спеціально обладнаних для цього місцях.
  • Контролюйте дітей: категорично заборонено залишати малечу без нагляду біля води, навіть на короткий час.
  • Тверезість — запорука безпеки: заходити у воду в стані алкогольного сп’яніння є смертельно небезпечним для життя.
  • Постійна пильність: будьте уважними до своєї безпеки та поведінки людей навколо під час відпочинку.

Правила прості, проте ледь не щодня служба порятунку повідомляє про пошуки людей, які зникли під час відпочинку на водоймах, або про виявлення потопельників. Лише за минулий тиждень вода забрала життя 27 людей, з яких 12 — діти.

Наталка МАРКІВ, «Вечірній Київ»