Цьогоріч заклади професійної освіти столиці випустили близько 4,2 тисячі молодих фахівців

Серед них — майбутні будівельники, енергетики, фахівці сфери послуг, громадського харчування та промисловості.
У столичних закладах професійної освіти відбувся випуск 2026 року.
Близько 4,2 тисячі молодих фахівців отримали дипломи та свідоцтва про освіту й зробили впевнений крок у професійне життя, повідомили у Департаменті освіти і науки Києва.
Майбутні будівельники, енергетики, фахівці сфери послуг, громадського харчування та промисловості вже готові працювати задля розвитку та відбудови України.






Нагадаємо, цьогоріч у «Київському професійному коледжі артдизайну» запрацював навчально-практичний центр «ROBOTICS».
Новий освітній простір створили для підготовки фахівців за професією «Майстер з експлуатації та ремонту роботизованих та мехатронних систем».
Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»