СБУ вдруге за місяць уразила нафтоперекачувальну станцію «Второво», яка забезпечує пальним москву

Ілюстративне фото з відкритих джерел
Ілюстративне фото з відкритих джерел

За попередньою інформацією, безпілотники СБУ влучили в технічні будівлі об’єкта, після чого відбулася детонація.

Виконуючи поставлені Президентом України Володимиром Зеленським завдання в межах 40-денної операції впливу на рф, воїни «Альфи» СБУ завдали успішних ударів по лінійно-виробничо-диспетчерській станції «Второво» у Володимирській області рф. Про це повідомили у Службі безпеки України.

Станція входить до структури АТ «Транснефть-Верхняя Волга» та є ключовим логістичним вузлом для перекачування світлих нафтопродуктів до експортних портів і внутрішніх споживачів.

Через неї здійснюється транспортування дизельного пального до московського кільцевого нафтопродуктопроводу, а звідти — на великі нафтобази навколо москви. Також станція забезпечує постачання нафтопродуктів на експорт через порти Балтійського моря.

За попередньою інформацією, безпілотники СБУ влучили в технічні будівлі об’єкта, після чого відбулася детонація.

В СБУ підкреслили, що й й надалі проводитимеуть спецоперації на стратегічних об’єктах рф, що забезпечують функціонування її воєнної економіки. Ворог повинен відчути наслідки своєї агресії не лише на полі бою, а й у власному бюджеті, логістиці та експортних доходах.

Кожен уражений об’єкт — це зменшення ресурсів для ведення війни та вища ціна, яку кремль змушений платити за продовження агресії.

Попередня атака безпілотників СБУ на «Второво» відбулася 10 червня цього року. А у травні внаслідок успішної атаки на обʼєкті спалахнула масштабна пожежа площею 800 м².

Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»