Біля метро «Дарниця» почали демонтувати кіоски. ФОТО

Наразі демонтаж триває на вулиці Андрія Малишка.
Саме з цієї ділянки стартували роботи, які поступово охоплять територію від станції метро до «Дитячого світу», повідомили у КП «Київблагоустрій».
Загалом планується прибрати 50 тимчасових споруд.
«Тривалий час ця територія була перевантажена хаотично розміщеними МАФами та кіосками. Вони ускладнювали пересування пішоходів, займали громадський простір і негативно впливали на благоустрій локації», — пояснюють у КП «Київблагоустрій».




Після завершення демонтажу розпочнеться наступний етап робіт:
- організація паркування;
- розмежування транспортних і пішохідних потоків;
- встановлення розмежувальних елементів;
- відновлення зелених зон.
Як писав «Вечірній Київ», територію біля метро «Дарниця» повністю оновлять. Після ліквідації стихійного паркування та торгівлі на локацію очікує благоустрій.
Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»