У столиці вилучену в шахрайських кол-центрах техніку передали військовим

Вилучена техніка з кол-центрів передана на потреби українських військових. Фото: Прокуратура України
Вилучена техніка з кол-центрів передана на потреби українських військових. Фото: Прокуратура України

Комп’ютери, монітори та іншу техніку, яку правоохоронці вилучили під час розслідування справи про шахрайство, передали на потреби українських військових.

Голосіївська окружна прокуратура Києва передала військовим комп’ютерну техніку, яку правоохоронці вилучили під час обшуків у шахрайських кол-центрах.

Про це повідомили в Київській міській прокуратурі.

До ЗСУ спрямували понад 130 моніторів, близько 100 системних блоків, моноблоки, а також іншу периферійну та офісну техніку.

Комп’ютери, монітори та інша техніка передена для військових. Фото: Прокуратура України

Це обладнання може використовуватися для забезпечення роботи підрозділів і виконання службових завдань.

Частину техніки отримало Управління 1 корпусу Національної гвардії України «Азов».

Комп’ютерна техніка передена для військових. Фото: Прокуратура України

У прокуратурі зазначили, що обладнання передали для потреб військових після завершення необхідних процесуальних дій.

Усю техніку вилучили в межах досудового розслідування кримінального провадження про шахрайство.

Правоохоронці встановлюють усі обставини роботи кол-центрів та осіб, причетних до незаконної діяльності.

Передача майна, яке більше не потрібне для слідства, на потреби Сил оборони стала поширеною практикою під час повномасштабної війни.

Таким чином техніка, яка раніше могла використовуватися для злочинної діяльності, тепер працюватиме на потреби українських захисників.

Читайте також: Наркотики у випічці, цукерках та дитячому харчуванні: в Києві затримали наркоторговця.

Владислав МОШКІВСЬКИЙ, «Вечірній Київ»