В Києві лось розгулював вулицями та ховався у під’їзді батагоповерхівки. ВІДЕО

Ілюстративне фото: Pixabay
Ілюстративне фото: Pixabay

Патрульні поліцейські та небайдужі мешканці Святошинського району допомогли тварині повернутися до лісу.

Історію з лосем, якого патрульні побачили у під’їзді однієї з багатоповерхівок Святошинського району столиці, розповів перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.

«Лінію 112 обривають місцеві з повідомленням про лося, який гуляє містом.
Приїхали, шукали, а він… у підʼїзді багатоповерхівки стоїть собі, заховався. Не пояснив причини своїх дій», — написав він у Фейсбук та виклав відео, на якому правоохоронці та небайдужі місцеві мешканці проводять операцію з повернення тварини до лісу.

Тварину спочатку знерухомили, а потім завантажили у машину. Для цього знадобились зусилля щонайменше семи людей.

Такі випадки в Києві непоодинокі. Містяни періодично повідомляють про тварин, які розгулюють містом. Зазвичай їм допомогають повернутися у природу.

Ірина ГОЛОТЮК, «Вечірній Київ»