У Святошині автівка провалилась під асфальт через прорив водопровідної магістралі

На вулиці Ушакова тривають ремонтні роботи. Воду споживачам обіцяють не відключати.
Як повідомляють в КМДА, працівники «Київводоканалу» наразі локалізували витік на водопровідній магістралі, що на вул. Миколи Ушакова у Святошинському районі столиці.
«На час ремонтних робіт постачання води споживачам не припинятимуть», — додають в КМДА.
Водночас столичні Телеграм-канали повідомляють, що під час прориву одна із автівок, яка була припаркована в районі аварійної ділянки, провалилась під асфальт.

Наразі місце аварійної ситуації огородили та частково обмежили рух транспорту — перекрита одна смуга.
Нагадаємо, що у червні провал на вуличній каналізаційній мережі стався у центрі столиці — практично навпроти Бесарабського ринку.
Ірина ГОЛОТЮК, «Вечірній Київ»