У Києві та області оголосили надзвичайний рівень пожежної небезпеки

Гасіння пожежі 24 червня на Білоцерківщині. Фото: ДСНС Київщини
Гасіння пожежі 24 червня на Білоцерківщині. Фото: ДСНС Київщини

Жителів столичного регіону закликають не розводити вогнищ під час відпочинку.

Укргідрометцентр попереджає про надзвичайний рівень пожежної небезпеки 26 червня у Києві та області. За словами синоптиків, погодні умови сприятимуть високій ймовірності виникнення та розповсюдження загорянь в екосистемах.

У КМДА закликають киян і гостей столиці бути обачними під час відпочинку на природі, не розводити вогнища де заманеться, а також не використовувати несправне чи пошкоджене електрообладнання.

До речі, за смаження шашликів у недозволених місцях передбачений штраф від 340 до 1 360 гривень.

Нагадаємо, що на період дії воєнного стану у Києві продовжує діяти заборона на відвідування лісів і в’їзд туди транспорту. А за випалювання рослинності у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду загрожує від 6 120 до 12 240 гривень штрафу.

У Києві та області 26 червня очікується суха погода без опадів, вдень до 28 градусів тепла.

Олександр ГАЛУХ, «Вечірній Київ»