У Києві нагородили тих, хто створює робочі місця та підтримує громаду. ФОТО

Подяки та грамоти отримали 38 представників соціально відповідального бізнесу.
У Колонній залі КМДА відбувся урочистий захід із нагоди Міжнародного дня соціального бізнесу. Представників соціально відповідального бізнесу, установ та організацій столиці відзначили за вагомий внесок у розвиток соціальної сфери Києва. Про це повідомляє пресслужба КМДА.
Заступник голови Київської міськдержадміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень Олег Куявський вручив від імені мера 13 Почесних грамот і 25 Подяк працівникам установ і організацій, які активно долучаються до розвитку соціальних ініціатив, підтримки громади та формування відповідального бізнес-середовища.
«Соціальний бізнес наразі відіграє важливу роль у розвитку міста. Особливо в умовах повномасштабної війни надзвичайно важливо, що підприємці та організації продовжують працювати, створювати робочі місця, сплачувати податки та підтримувати громаду», — зазначив Куявський.


Він подякував представникам соціально відповідального бізнесу за ініціативність, небайдужість та активну участь у житті столиці.
«Ваша праця, енергія та відповідальність є важливим складником економічної стійкості Києва. Завдяки спільним зусиллям влади, бізнесу та громадськості ми можемо створювати сприятливе середовище для розвитку міста, підтримувати тих, хто цього потребує, та наближати нашу Перемогу», — додав заступник голови КМДА.


Нагадаємо, Міжнародний день соціального бізнесу щорічно відзначають 28 червня. Дату започаткували у 2010 році на честь дня народження видатного соціального підприємця, лауреата Нобелівської премії миру 2006 року Мохаммада Юнуса.
Ініціатива покликана привернути увагу до розвитку бізнес-моделей, спрямованих не лише на отримання прибутку, а й на розв’язання актуальних суспільних проблем.






Читайте також:
“Київ допомагає відновити бізнес після атаки на Лук’янівку: долучилися понад 20 ТРЦ і Житній ринок».
Олександр ГАЛУХ, «Вечірній Київ»