На Київщині чоловік тримав удома РПГ: йому повідомили про підозру

РПГ знайшли у гаражі
РПГ знайшли у гаражі

У Вишгородському районі поліцейські виявили ручну протитанкову гранату під час виїзду на виклик щодо домашнього насильства.

Місцевому жителю повідомили про підозру за незаконне зберігання боєприпасів. Йому загрожує до 7 років тюрми. Про це повідомили в поліції Київщини.

РПГ виявили у Вишгородському районі після звернення жінки до поліції щодо домашнього насильства з боку її 54-річного п’яного чоловіка. Правоохоронці прибули на місце події та знайшли у гаражі ручну протитанкову гранату.

Крім того, під час обшуку в будинку поліцейські вилучили іншу вогнепальну зброю. Її походження та законність наразі встановлюються.

Чоловіка затримали та повідомили йому про підозру за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу — незаконне зберігання зброї. Санкція статті передбачає від 3 до 7 років позбавлення волі.

Також на чоловіка склали адмінпротокол за домашнє насильство.

Читайте також:

На Київщині триває добровільне декларування зброї: що відомо».

Олександр ГАЛУХ, «Вечірній Київ»