Погрожував битою перехожим: у столичному парку затримали неадекватного чоловіка

Агресивного порушника передали поліції.
У Києві в одному зі столичних парків працівники Муніципальної охорони зупинили чоловіка з металевою битою. Він поводився агресивно та чіплявся до відвідувачів. Про це повідомили у Муніципальній охороні.
Під час прогулянки в парку неадекватний чоловік розмахував битою та провокував конфлікти з іншими людьми, наражаючи їх на небезпеку. На місце оперативно прибув наряд охоронців. Після зауваження чоловік частково заспокоївся, однак залишати територію парку відмовився.


Муніципали викликали поліцію. Зрештою порушника передали правоохоронцям, а його «прогулянка» завершилася у відділку. Йому може загрожувати кримінальна відповідальність за хуліганство.
Читайте також:
«Шукав пригод, а не лікарів: у Києві чоловік влаштував переполох у неврології».
Олександр ГАЛУХ, «Вечірній Київ»