На Київщині зафіксували розлив стічних вод

Екологи обстежили територію в селі Рогозів Бориспільського району.
Фахівці Державної екологічної інспекції Столичного округу повторно провели дослідження в Бориспільскому районі Києва, відреагувавши на відповідне звернення місцевих мешканців, які скаржилися на неприємний запах на одній з ділянок.
«За результатами повторного обстеження встановлено наявність розливу стічних вод, що супроводжується характерним неприємним запахом. Водночас встановлено, що розлив локалізований у межах земельної ділянки. Фактів скиду стічних вод безпосередньо до водного об’єкта на момент обстеження не зафіксовано», — йдеться у повідомленні.

Фахівці відібрали проби грунтів для лабораторних досліджень та констатували, що проблема з розливом стічних вод на зазначеній території не усунута. В екологічній інспекції не виключають, що проблема має систематичний характер та вимагає встановлення джерела походження стічних вод та відповідальних осіб.
Матеріали досліджень спрямують до правоохоронних органів та Бориспільскої міськради для реагування на ситуацію.
Читайте також:
Ірина ГОЛОТЮК, «Вечірній Київ»