На Сумщині та Запоріжжі палали АЗС: росіяни били балістикою та дронами-камікадзе. ФОТО. ВІДЕО

Рятувальники гасять пожежі на автозаправних станціях. Фото: Запорізька ОВА
Рятувальники гасять пожежі на автозаправних станціях. Фото: Запорізька ОВА

Під час чергової атаки з повітря загарбники вдарили по Україні «Іскандером-М» з ТОТ Криму та застосували 90 ударних БпЛА.

Як повідомляють в Повітряних силах ЗСУ, баражуючі боєприпаси ворог запускав з окупованих територій півострова та з Донецька, а також з території рф: Курська, Брянська, Міллерового, Шаталового, Орла, Приморсько-Ахтарська.

За попередніми даними, станом на ранок четверга, 25 червня, ППО збила та подавила 83 ворожих БпЛА типу Shahed, «Гербера», «Італмас» та дрони інших типів на півночі, півдні та сході країни.

Зафіксовано влучання балістичної ракети та шести ударних БпЛА на семи локаціях, а також падіння збитих (уламки) на дев’яти локаціях.

Так, ранком у четвер в Сумах ударний дрон вдарив по автозаправній станції в Зарічному районі, про що повідомив міський голова Артем Кобзар.

«Інформація щодо можливих постраждалих уточнюється. На місці виникла пожежа. Працюють усі необхідні служби, триває ліквідація наслідків ворожої атаки», — написав він у Телеграм.

Триває ліквідація атаки росіян на АЗС у Запоріжжі. «Дим, який бачать запорожці, це ворожа атака на АЗС», — повідомляв ранком 25 червня керівник ОВА Іван Федоров.

Росіяни вдарили по АЗС у Запоріжжі. Фото: Запорізька ОВА

Загарбники не припиняють атак на обласний центр — в місті виникла пожежа, поранена жінка.

А у ніч проти 25 червня росіяни вдарили по Полтавщині — атакували промислове підприємство у Полтавському районі.

«Підрозділи ДСНС оперативно ліквідували пожежу, яка виникла внаслідок атаки. На щастя, обійшлося без постраждалих, — повідомив керівник ОВА Віталій Дяківнич.

До теми: Напередодні російські дрони вдарили по хлібокомбінату в Сумській області. Це сталось як раз під час завантаження продукції. А також застосували авіабомбу, скинувши її на центральний пляж Запоріжжя — постраждали люди, в тому числі й троє дітей.

Ірина ГОЛОТЮК, «Вечірній Київ»