В Києві молодики прив’язали чоловіка до дерева та забили до смерті. ФОТО

Ілюстративне фото: Pixabay
Ілюстративне фото: Pixabay

Поліція затримала п’ятьох зловмисників, причетних до смерті 58-річного містянина, які намагались замести сліди та переховувались.

Тіло чоловіка без ознак життя на березі біля річки по вулиці 6 лінія Садова виявили перехожі та повідомили правоохоронцям. В поліції Києва повідомляють, що слідство встановило причетність до смерті містянина компанії з п’ятьох чоловіків, з якими біля кав’ярні у жертви виник словесний конфлікт. Сварка вилилась у жорстоке побиття людини.

«Нападники почали бити чоловіка руками, ногами та дерев’яною палицею. Згодом вони силоміць відтягнули потерпілого за будівлю кав’ярні, прив’язали мотузкою до дерева та продовжили побиття», — встановили поліцейські.

Зловмисників затримали у процесуальному порядку. Фото: Поліція Києва
Зловмисників затримали у процесуальному порядку. Фото: Поліція Києва
Зловмисників затримали у процесуальному порядку. Фото: Поліція Києва
Зловмисників затримали у процесуальному порядку. Фото: Поліція Києва
Зловмисників затримали у процесуальному порядку. Фото: Поліція Києва

Постраждалому вдалось звільнитися, він пішов у напрямку берегової лінії річки, де його наздогнали нападники та продовжували бити. Від отриманих травм чоловік помер на місці.

«До злочину причетні п’ятеро чоловіків віком від 18 до 34 років. Один із них переховувався в Одеській області, однак поліцейські затримали і його, і інших. Встановлено, що зловмисники намагались знищити карти пам’яті з камер відеоспостереження, встановлених на кав’ярні, аби приховати сліди злочину», — додали в столичній поліції.

Читайте також:

Ірина ГОЛОТЮК, «Вечірній Київ»