Хотіла стрибнути з балкону: в Києві поліцейські врятували жінку. ВІДЕО

Правоохоронців викликали стурбовані сусіди, а столичні патрульні відмовили жінку від фатального кроку.
Як розповідають в Патрульній поліції Києва, правоохоронцям повідомили про мешканку столиці, яка перебувала у тяжкому емоційному стані. Жінку виявили на балконі багатоповерхівки — вона сиділа на перилах та могла завдати собі шкоди.
Від фатального кроку містянку врятували патрульні Ірина Олеськів та Ярослав Сингаївський, які прибули за викликом.
Напарники почали розмовляти з жінкою, знайшли потрібні слова, запропонували воду та змогли наблизитись до неї. Скориставшись слушною нагодою, поліцейські перемістили жінку у небезпечне місце і зрештою домоглися, аби вона прийняла допомогу.
Містянці надали домедичну допомогу та передали медикам, які шпиталізували жінку.
Читайте також:
- У Києві патрульні врятували жінку після спроби самогубства
- Ледь не стік кров’ю: у Києві чоловік намагався накласти на себе руки
Ірина ГОЛОТЮК, «Вечірній Київ»