Хотіла стрибнути з балкону: в Києві поліцейські врятували жінку. ВІДЕО

Ілюстративне фото: Борис Корпусенко
Ілюстративне фото: Борис Корпусенко

Правоохоронців викликали стурбовані сусіди, а столичні патрульні відмовили жінку від фатального кроку.

Як розповідають в Патрульній поліції Києва, правоохоронцям повідомили про мешканку столиці, яка перебувала у тяжкому емоційному стані. Жінку виявили на балконі багатоповерхівки — вона сиділа на перилах та могла завдати собі шкоди.

Від фатального кроку містянку врятували патрульні Ірина Олеськів та Ярослав Сингаївський, які прибули за викликом.

Напарники почали розмовляти з жінкою, знайшли потрібні слова, запропонували воду та змогли наблизитись до неї. Скориставшись слушною нагодою, поліцейські перемістили жінку у небезпечне місце і зрештою домоглися, аби вона прийняла допомогу.

Містянці надали домедичну допомогу та передали медикам, які шпиталізували жінку.

Читайте також:

Ірина ГОЛОТЮК, «Вечірній Київ»