Як не потонути в спеку на столичних водоймах: громадянам нагадали прості правила

Про безпеку влітку нагадали у КП «Плесо».
Літо у розпалі, і відпочинок біля водойм — один із найкращих способів освіжитися та провести час на природі.
«Наголошуємо, що офіційно пляжний сезон у столиці, як і минули роки, не оголошено. Проте безпека мешканців та гостей міста залишається нашим головним пріоритетом», — говорять у КП «Плесо».
Підкреслюється, що вода не вибачає помилок і легковажності. Щоб ваш відпочинок біля водойм столиці був безпечним, КП «Плесо» нагадує прості, але життєво важливі правила: «Пам’ятайте, безпека на воді — це відповідальність кожного. Бережіть себе та своїх близьких!».





Нагадаємо, за минулі вихідні на Київщині потонули двоє людей: рятувальники дістали з водойм тіло чоловіка та жінки.
Катерина НОВОСВІТНЯ, «Вечірній Київ»